"
Nur Erdem Özeren
Biliyorum ki benim bir an önce görüşmek istiyorsun, tercih danışmanlığını bir bütün halinde ele almak istiyorsun. Fakat bu işin doğrusu meslek ve bölüm seçimini kapsayan kariyer danışmanlığını ayrı yapmak, üniversite ve tercih danışmanlığını ayrı yapmak. İkisinin arasında bir süreye ihtiyaç var çünkü meslek ve bölümle ilgili sana çeşitli ödevler vermem gerekiyor. Kafanın net olduğunu düşünüyorsan ve fikirlerin değişmeyecekse yalnızca tercih danışmanlığı alabilirsin. Ancak tercih danışmanlığına da kariyer danışmanlığına da gelmeden önce görüşme süresini uzatmamak için öncesinde soracağın soruların cevaplarını bulabileceğin bir video serisi hazırladık. O yüzden lütfen önce bu video serisini izle, akıştaki görevleri tamamla, görüşmeye hazır gel. Şimdi sana uygun paketi seçmek için adım adım ilerleyebilirsin.

Görüşmeleri 30 dakikalık ve online olarak yapıyorum, fakat illa ki yüz yüze görüşmek istersen zaman ve ulaşım maaliyetlerini de göz önünde bulundurarak 1 saatlik yapıyorum.

30 dakikanın yeterli olmayacağını düşünüyor olabilirsin, ancak verilen görevleri tamamlar, akışı doğru takip edersen 30 dakikalık görüşme yeterli olacaktır. Eğer 30 dakikalık görüşme yeterli olmassa 2. görüşme için çok kısa süre sonra randevuyu kendimiz vereceğiz.
"
Erdem Abi'den Danışmanlık
Genç Kariyer Akademisi Kurucusu
Adım Adım Tercih Serisi (10).png

Tercih danışmanlığının yanı sıra meslek ve bölüm seçiminizden de emin değilseniz,

Kariyer ve Tercih Danışmanlığı Tam Paket
7.png

Meslek ve bölüm seçiminizden eminseniz, üniversite seçimi ve tercih danışmanlığı için,

Tercih Danışmanlıkları
8.png

Tercih sürecini kendim hallederim, en son listeyi size göstersem diyorsan,

Tercih Listesi Danışmanlığı
3.png

Bu danışmanlık bana pahalı geldi bana nasıl yardımcı olabilirsin?

Baştan Sonra Tercih Eğitimi